Welk type bestand kan ik aanleveren?

We kunnen meerdere bestandstypen verwerken in ons systeem. Het hangt af van de aanleverspecificaties van het product welk type bestand aangeleverd moet worden. Een PDF x1a 2001 met kleurprofiel Fogra 39 kunnen we meestal het beste verwerken.


Veelgestelde vragen
Wordt mijn bestand nog gecontroleerd na het aanleveren?

Voor de meeste producten is het aanleverproces volledig geautomatiseerd. Met het uploaden van je bestand wordt dit ook meteen gecontroleerd op de algemene aanleverspecificaties. Denk hierbij aan resolutie, kleur en of de pagina’s wel volledig gevuld zijn. Je kan dus zelf in één oogopslag zien of je bestand goed is!

Sommige bestanden controleren we handmatig voor je. Denk hierbij aan kleding, brochures en relatiegeschenken. Onze bestandsmedewerkers controleren of de aangeleverde bestanden voldoen aan de specificaties die gelden voor dat product. Je hebt ook de mogelijkheid om je bestand zelf te uploaden voor de handmatige controle als je een extra controle wil. Zo heb je extra zekerheid dat je bestand helemaal voldoet!


Gerelateerde artikelen

Klantenservice
Wil je niets missen?
Schrijf je nu in voor de nieuwsbrief en ontvang de laatste trends, inspiratie en de beste aanbiedingen.